Kim jestem


Jestem człowiekiem, który ciągle się rozwija, wzrasta,
zachwyca się światem i ludźmi.
Jestem kobietą, która każdego dnia się rozwija.
Jestem żoną, która codziennie uczy się kochać na nowo i bardziej.
Jestem matką, która pragnie towarzyszyć swoim synom w codziennym odkrywaniu siebie i świata.
Jestem menedżerem z wynikami i sukcesami zawodowymi.
Jestem trenerem szkolącym z pasją.
Jestem coachem. Jestem. Słucham. Pytam.

Doktor n. humanistycznych, biofizyk, kosmolog, specjalista ZZL. Jest global executive & leadership coachem z najwyższą na świecie akredytacją Master Certified Coach (MCC) w International Coach Federation oraz członkiem zespołu coachów Marshall'a Goldshmit'a. Posiada unikalny certyfikat StandOut Strenghts Coaching uprawniający do wykorzystania narzędzia StandOut w zespołach i dla klientów indywidualnych. Jest jedynym w Polsce coachem pracującym w Dolinie Krzemowej.

Przeprowadziła ponad 2500 godzin zegarowych sesji coachingowych oraz ponad 6000 godzin szkoleń, głównie w środowisku biznesowym i akademickim. W latach 2018-2020 była Członkiem Zarządu International Coach Federation Polska, odpowiedzialnym za stronę merytoryczną oraz etyczną coachingu, patronaty merytoryczne ICF oraz punkty CCE. Jest także międzynarodowym mentorem i supervizorem coachingu. Prowadzi executive coaching, bussines & team coaching, w tym profesjonalne procesy coachingowe dla kadry menedżerskiej, zarządów i prezesów globalnych korporacji i mniejszych firm. Jej bogate doświadczenie jako coacha oraz elastyczny styl coachingu owocuje nieprawdopodobną obecnością coachingową, która otwiera przestrzeń do pracy i odkryć dla każdego klienta.

Jest uznanym trenerem biznesu z 16-letnim doświadczeniem w rozwijaniu potencjału ludzi w firmach i organizacjach oraz doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach, posiada doświadczenie w budowaniu zespołu i osiąganiu ponadprzeciętnych wyników. Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju przywództwa i stylów zarządzania, zwiększania efektywności i zwinności w podejmowaniu decyzji, budowania asertywności w zarządzaniu, tworzenia efektywnych High Performing Team, wielopoziomowej komunikacji i motywacji, współpracy z emocjami oraz rozwiązywania konfliktów. Jest także autorką unikalnego akredytowanego kursu „Turkusowy coach, turkusowy lider”, który łączy wiedzę i doświadczenie turkusowej pracy z ludźmi.

Jest kierownikiem studiów podyplomowych "Kompetencje przyszłości i coaching" na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wykłada na studiach I, II, studiach doktoranckich. W ostatnich latach prowadziła wykłady z psychologii biznesu, stylów zarządzania i przywództwa, komunikacji interpersonalnej, coachingu i etyki. Współpracuje z uczelniami oraz szkołami coachingu w Polsce, często jest mówcą podczas krajowych i międzynarodowych konferencji.

Wyróżnia ją pasja i uważność.

2021
2020
2020
2017-2018
2017-2018
2017
2017
2016
2015-2016
2014
2013-2014
2006-2007
2007-2008
2005-2006

International and Cross-Cultural Negotiation
Design Thinking
Certified BetterUp Conscious Business Coach
StandOut© Strengths Coaching Trainer
Cisco Strengths Coach
Global Leader of the Future (360 Assessment Certification)
Executive Coach Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching
Professional Certified Coach ICF
Intuitive Coach© ACTP ICF
Transforming Communication
Business Coaching©
Core Concepts of Management for Managers
Coaching for Improved Performance
Certified Trainer, The Canfield Training Group