Mentor coaching

mentor coaching

Mentor coaching – droga do dojrzałości i spójności coacha

Mentor coaching jest ważnym etapem prowadzącym do uzyskania lub odnowienia akredytacji w International Coach Federation. Wymagane jest 10 godzin zegarowych pracy z mentorem, w tym 7 godzin mentoringu grupowego i co najmniej 3 indywidualnego. ICF wymaga aby proces mentoringu trwał przynajmniej 3 miesiące (minimalna odległość czasowa między pierwszą a ostatnią sesją mentoringu). Konieczne jest też, aby mentor coach był akredytowanym coachem ICF przynajmniej trzy lata.

To technikalia, ale w mentor coachingu chodzi o coś więcej:

  1. o pogłębianie samoświadomości coacha – im więcej wiesz o sobie, tym większą uważność dajesz klientowi,
  2. o mindset coacha – świadomy wybór coachingowego mindsetu i jego rozwijanie wyniesie Twój coaching na nowy poziom,
  3. o dojrzałość coacha – bycie człowiekiem i coachem przez duże „C”

Człowiek nie ma granic jeśli ich sobie sam nie postawi

Wybór mentor coacha

Czasem trudno się zdecydować, zacznij więc od ustalenia własnych kryteriów.

Jeśli zależy Ci na pogłębieniu świadomości siebie i kompetencji coachingowych, jeśli chcesz zintegrować swoją pracę z etyczną postawą coacha, wypracować i/lub pogłębić swój mindset coacha, dążyć nieskończonymi ścieżkami do dojrzałości Ciebie, jako człowieka i jako coacha, jeśli zależy Ci na kimś, kto posiada ogromne doświadczenie pracy jako coach i jest mentorem w globalnym programach coachingowych akredytowanych przez ICF – zapraszam.

Co zyskujesz?

  1. 10 godzin mentoringu: 7 grupowego i 3 indywidualnego
  2. Proces trwający ponad 3 miesiące
  3. Transformującą pracę z mindsetem coacha

Dlaczego ja?

Jestem akredytowanym coachem MCC pracującym na czterech kontynentach z ponad 2800 h sesji coachingowych. Ukończyłam najnowszy kurs asesora ICF, wiem, jak pogłębiać sesje przed egzaminami PCC i MCC, na co zwracać uwagę, co „wysłuchiwać”. Znam wiele podejść w coachingu, uczę coachów, wykładam coaching, ale przede wszystkim jestem praktykiem. Praca z ludźmi nauczyła mnie, że w coachingu najważniejsze są autentyczność coacha i autonomia klienta, a one zaczyna się …w Tobie. Liczy się to kim TY jesteś jako coach, jaka jest Twoja świadomość, głębia Twoich kompetencji, poziom uważności i przekonania, z jakimi jesteś obecna/y w czasie sesji. Wielu coachów pokłada wiele wiary w narzędziach coachingowych. Ja uważam, że najważniejszym i nieprawdopodobnie mocnym narzędziem jest sam proces coachingu oraz Ty jako coach. Dlatego tak ważne są kompetencje, które nie tylko znasz, ale rozwijasz, pogłębiasz w sobie, które stają się integralną częścią Ciebie, Twojego mindsetu, Twojej praktyki. Im bardziej będziesz świadoma/y siebie, im większą wykreujesz przestrzeń klientowi, tym bardziej proces coachingu przerośnie oczekiwania Klienta. Nie obawiaj się rozwoju, wejdź na tę drogę z lekkością. Zapraszam!

Najbliższy termin: październik – grudzień 2023

Nie czekaj – wybierz teraz odpowiedni dla Ciebie pakiet!

Zapisz mnie!

Lub zapisz się: biuro@sedmo.pl

Kontakt