Coaching mocnych stron

Firma Sedmo, jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła oferować coaching talentów już wiele lat temu. Coaching talentów to wyjątkowa droga do poznania swoich mocnych stron oraz systemowego ich wzmacniania. Psychologia pozytywna od kilkudziesięciu lat głosi, że sukces zależy właśnie od wzmacniania talentów, a nie poprawiania tego, co robimy słabo. Ale… talent to nie wszystko! Talentów mamy wiele, sztuką jest zamienić je w mocne strony! I wykorzystywać codziennie.

Talenty, wbrew temu, czego uczono nas od dzieciństwa to nie gra na skrzypach, liczenie w głowie skomplikowanych liczb, czy rozwiązywanie trudnych wzorów. To są tylko umiejętności, które można wyćwiczyć. Naprawdę! Talenty, to coś o wiele bardziej głębszego i zintegrowanego z naszą osobowością. Ludzie utalentowani to tacy, o których mówimy np. wizjoner, nigdy się nie poddaje, zawsze wygrywa, ma myślenie strategiczne, optymista. Talenty widzimy na przykład wtedy, gdy ktoś zmienia wielokrotnie pracę i do każdej jest się w stanie dostosować. Gdy zmienia stanowiska i na każdym odnosi sukces. Gdy potrafi się porozumiewać z ludźmi o różnych osobowościach i z różnym wykształceniem. Talent, to coś, czego jeszcze w sobie nie nazywasz, choć możesz go przeczuwać. Talent to bez wątpienia coś, czego w sobie nie doceniasz. A może już doceniasz, ale jeszcze nie wiesz, jak rozwinąć?

Talenty są jednak tylko częścią mocnych stron.

Coaching mocnych stron (Strenghts Base Coaching) pozwoli nazwać Ci Twoje talenty, odkryć Twoje mocne strony i świadomie wykorzystywać je w codziennej pracy i Twoim życiu. Czy wiesz, że wykorzystywanie Twoich mocnych stron zapobiegnie wypaleniu zawodowemu, irytacji pracą, niechęci do współpracowników, czy zniechęceniu? Czy wiesz, że specjalny test pokaże Ci, gdzie jesteś najlepszy i jak wzmocnić jeszcze Twoje mocne strony, aby natychmiast zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną?

Czy wiesz, że test StandOut można, a nawet trzeba stosować w zespołach? Zespoły działają nie dzięki temu, że wszyscy w nich są tacy sami, ale dlatego, że każdy zna swoją rolę, a wypełniając ją wykorzystuje swoje mocne strony. To są najbardziej wydajne zespoły!

Coaching mocnych stron wpłynie na Twoją własną ocenę siebie, wzmocni Twoje poczucie własnej wartości i zmieni Twoją optykę spojrzenia na siebie i świat. Pamiętasz, jakie to uczucie, gdy udało Ci się coś bardzo trudnego? Chcesz poczuć to znowu, chcesz czuć to często, chcesz czuć to codziennie?  Zrób krok w stronę lepszej wersji siebie, w stronę życia pełnego pasji.

Jako jedyna w Polsce posiadam certyfikat Strengths Base Coaching TMBC. Z wyróżnieniem ukończyłam certyfikację, zdając znakomicie egzaminy przed VP firmy TMBC. Doświadcz sam! Zadzwoń i umów proces Strenghts Base Coachingu kontakt.