Szkolenia

szkolenia coaching kraków

Poniższe szkolenia dotyczą fundamentalnej wiedzy i podstawowego doświadczenia w życiu każdego człowieka. Są odpowiednie dla CEO’s, menadżerów, dyrektorów, nauczycieli, rodziców. Można ich doświadczyć pojedynczo oraz w kolejności: emocje, komunikacja, motywacja. Ukończenie wszystkich szkoleń daje zupełnie nowe spojrzenie na swoje życie, komunikację interpersonalną oraz relacje z innymi. Wszystkie stały się bestsellerami w firmach i korporacjach, wśród dyrektorów i nauczycieli, w administracji publicznej oraz wśród rodziców.

Inny wymiar wiedzy, innowacyjna struktura szkolenia, nowy poziom zrozumienia tematu!

1. ZROZUMIEĆ EMOCJE SWOJE I INNYCH

Od małego mówiono nam: „chłopaki nie płaczą”, a „dziewczynki się nie złoszczą”. Wmawiano nam, że racjonalni ludzie podejmują przemyślane decyzje i nie okazują emocji. Kierowników, menedżerów, prezesów uczy się zarządzania emocjami. A po ukończeniu szkoleń, treningów i ćwiczeń nadal nas samych zaskakują sytuacje, w których to emocje rządzą nami… „Dlaczego?! Dlaczego tak się zachowuję? Czemu krzyczę? Dlaczego nie mogę zapanować nad sobą?” pytamy siebie ze złością lub zażenowaniem.

Inny wymiar wiedzy, innowacyjna struktura szkolenia, nowy poziom zrozumienia siebie i swoich emocji. Dowiesz się: jak łączą się emocje i racjonalność, jak ludzie podejmują decyzje, jak poznać siebie, swoje postawy i emocje, jakie jest źródło Twojej złości i dlaczego tak trudno Ci nad nią zapanować. Nauczysz się: słuchać siebie, rozpoznawać i rozumieć swoje emocje, nabrać dystansu do emocji innych ludzi. Zaczniesz: współpracować z emocjami.

2. KLUCZ DO KOMUNIKACJI

Masz czasem wrażenie, że choć Twój rozmówca mówi w tym samym języku to zupełnie nic nie rozumiesz? Argumenty nie przekonują, słowa wydają się mieć inne znaczenie, rośnie bezradność i irytacja…To dlatego, że ludzie porozumiewają się na różnych poziomach komunikacji, a słowa są tylko reprezentacją ich rozumienia świata.

Inny wymiar wiedzy, innowacyjna struktura szkolenia, nowy poziom zrozumienia siebie i swoich emocji. Dowiesz się: jakie komunikaty stoją za tym co wypowiadasz, co słyszą i rozumieją inni, jakie jest sedno komunikacji i jaki jest klucz do efektywnego porozumiewania się z innymi, gdzie leży „racja”. Nauczysz się: swoich poziomów komunikacji, rozpoznawać poziomy komunikacji innych, rozmawiać na różnych poziomach, wg potrzeb rozmówcy. Zaczniesz: rozumieć siebie i efektywnie porozumiewać się z innymi.

3. NOWY WYMIAR MOTYWACJI

Ile szkoleń z motywacji masz już za sobą? Niewiele pomogły, prawda? To dlatego, że większość szkoleń koncentruje się na zmianie zachowań i umiejętności. Jednak to nie wystarczy! Motywacja, zarówno Twoja, jak i Twoich pracowników, czy Twoich dzieci leży zupełnie gdzie indziej i zależy od innych czynników niż „trening zachowań”.

Inny wymiar wiedzy, innowacyjna struktura szkolenia, nowy poziom zrozumienia auto-motywacji i motywacji osób, z którymi pracujesz. Odkryjesz: co motywuje Ciebie i jak pracować z auto-motywacją. Dowiesz się: co stoi za motywacją innych osób, jak dotrzeć do tej motywacji i jak ją utrzymać, jakie masz narzędzia do motywowania innych. Nauczysz się: słuchać siebie i słuchać innych na innym poziomie, pracować z motywacją swoją i innych osób, wyznaczać cele pracownikom w zupełnie nowy sposób. Zaczniesz: cieszyć się pracą z ludźmi.

Zobacz broszurę (pdf)

4. PRZYWÓDZTWO XXI w. 

Akredytowany 2,5-dniowy program, dzięki któremu:

 • poznasz: teorię Spiral Dynamic, Teorię Integralną Wilbera oraz Poziomy Rozwoju Przywództwa Kegana;
 • doświadczysz modelu 3-ch poziomów celów klienta i nauczysz się z nim pracować;
 • wyodrębnisz swoje wartości osobiste i zawodowe;
 • zrozumiesz poziom Twojego wpływu na innych;
 • zidentyfikujesz swój poziom świadomości oraz związany z nim styl coachingu/zarządzania;
 • zrozumiesz, rozwiniesz i poczujesz kompetencje coachingowe na głębszym poziomie;
 • zdobędziesz innowacyjne narzędzia do pracy z klientami.

Kurs jest pierwszym w Polsce programem, który zaprasza uczestników do rozpoznania swojego poziomu pracy z innymi i umiejscowienia go na jednym z poziomów świadomości i przywództwa (Graves, Wilber, Kegan), wyciągnięcia kluczowych wniosków i zaimplementowania ich w swojej pracy coacha, trenera, menedżera.

Co zyskujesz?

 • 3-dniowy program innowacyjnych warsztatów opartych o teorie rozwoju świadomości i przywództwa
 • nową świadomość siebie i swojej pracy
 • nowe poziomy pracy z klientami
 • pogłębienie kompetencji coacha ICF
 • plan swojej drogi do mistrzostwa w coachingu
 • zupełnie nowe narzędzia do pracy z klientami
 • 20 pkt CCE w tym 3 pkt z etyki!

Szczegóły tutaj

5. ZBUDUJ PRZYWÓDZTWO W ŚWIECIE VUCA

Kontekst:

Dzisiejszy świat stawia przed managerami i liderami wiele wyzwań, do których nie przygotowują ich studia, szkolenia specjalistyczne, a nawet doświadczenie życiowe. Rzeczywistość, w której przyszło nam żyć bywa nazywana światem VUCA – niestabilnym, niepewnym, złożonym i nieprzewidywalnym. Czasem wszystkie te określenia są wrzucane do jednego worka i mówimy o chaotycznym świecie. Nikt jednak nie daje algorytmów na zarządzanie w takiej rzeczywistości. Najzdolniejsi awansują i nie zawsze są w stanie poradzić sobie z takimi złożonymi wyzwaniami. Tymczasem znamy cechy przywódców, którzy są w stanie skutecznie stawić czoła wyzwaniom świata XXI w.

Co zyskasz:

Podczas warsztatów pogłębisz swoją wiedzę, popracujesz nad sobą w kontekście swoich mocny stron, nauczysz się je wykorzystywać do pracy w firmie i zespole. Wyjedziesz mając szerszą i głębszą wiedzę o sobie i świecie naokoło, większe zaufanie do własnych umiejętności i możliwości, posiadając własne, wypracowane algorytmy dostosowane do Twoich wyzwań. Zrozumiesz dogłębnie różnice miedzy byciem menedżerem i byciem przywódcą. Dopracujesz swoje kompetencje menedżerskie, wzmocnisz asertywność, zrozumiesz i przećwiczysz umiejętności przywódcze.

6. INTEGRALNY PROGRAM ROZWOJU LIDERÓW

Dowiedz się więcej

Napisz/zadzwoń do forlder.

Copyright by Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Szkolenia, ich tytuły oraz zawartość są objęte prawami autorskimi zgodnie z ustawą z dn. 4 lutego 1994 r. z późn. zm. Całość, tytuły, ani żadna część nie może zostać wykorzystana w żaden sposób bez mojej pisemnej zgody.