Warsztat: Mapa marzeń – mapa celów

Napisany przez dnia lip 2, 2014 w aktualności

Warsztat: Mapa marzeń – mapa celów

Wyjątkowy warsztat Mapa marzeń – mapa celów wreszcie w Krakowie!

Mapa marzeń mapa celów jest od dawna stosowanym w psychologii narzędziem do stawiania sobie celów i znajdowania dróg do ich realizacji. Oddziałuje bezpośrednio na naszą podświadomość, programując ją na osiągniecie wyznaczonych celów.

Mapa marzeń jest wyjątkową, stworzoną przez nas samych wizualizacją naszych marzeń, zrobioną po to, aby te marzenia zamieniły się w cele. A zdefiniowany, nazwany cel – leży w zasięgu naszych możliwości! Patrząc na nią codziennie programujemy siebie na osiągnięcie wyznaczonych celów, sami szukamy możliwości, dróg, rozwiązań. Najważniejsze jest nazwanie, zdefiniowanie celów. Bo skąd inaczej będziemy wiedzieli, że je właśnie osiągnęliśmy?

Przy tworzeniu mapy marzeń mapy celów pracujesz nad wszystkimi obszarami swojego życia, definiujesz siebie na wielu poziomach, poznajesz swoje pragnienia, posługujesz się obiema półkulami mózgu, zamieniasz swoje myślenie na pozytywne, ukierunkowujesz się na osiągnięcie celu i wchodzisz na drogę prowadzącą do szczęścia.

  • Potrzebujesz uporządkować swoje życie, nadać mu właściwy kierunek?
  • Chcesz wziąć życie we własne ręce, bez oglądania się na to, czego od Ciebie chcą inni?
  • Masz marzenia, których „od zawsze” pragniesz, a nigdy nie zostały spełnione?
  • Chcesz wyznaczyć sobie cele na najbliższy czas, np. na rok?
  • Czeka Cię ważne wydarzenie – ślub, narodziny dziecka, założenie firmy – chcesz je „ogarnąć”?
  • Lub po prostu chcesz zrobić swoją mapę marzeń – mapę celów?

Ten warsztat jest wyjątkowy, bo połączony z elementami budowy własnej wizji i misji, a wszystko w ciepłej, przyjaznej, profesjonalnej atmosferze.

Podaruj sobie ten czas, by zaplanować przyszłość, której pragniesz!

Przynieś ze sobą: swoje najlepsze zdjęcie :-), wycinki z gazet, zdjęcia, rysunki swoich marzeń.

Zapewniam: dobrą, pełną akceptacji atmosferę, wiedzę, doświadczenie, specjalne kolorowe karty do tworzenia mapy, kredki, nożyczki, klej, kawę, herbatę, drobny poczęstunek.

Ilość miejsc: 12 os.

Prowadząca: Tatiana Krawczyńska-Zaucha, certyfikowany coach i trener rozwoju osobistego, trener biznesu, osoba o wyjątkowej, pozytywnej energii, porywająca swoim uśmiechem, wiedzą i fascynacją potencjałem każdego człowieka.

Data: sobota 26 lipiec 2014, godz. 13.00 – 18.00

Miejsce: Sedmo, ul. Mazowiecka 25 p. 802 (piętro VIII)

Koszt: 150 zł (+ VAT)

Zapisy: biuro@sedmo.pl

Proszę przesłać imię, nazwisko, nr telefonu, jeśli potrzebujesz FV prześlij dane najpóźniej 3 dni przed warsztatem. Pełne informacje wraz z nrem konta otrzymasz w mailu zwrotnym. Po dokonaniu pełnej wpłaty uczestnik otrzyma opis ćwiczeń przygotowujących do warsztatu.

UWAGA!

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się minimum 6 uczestników lub w przypadku zdarzeń losowych.

Osoby uczestniczące w warsztatach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć, jak i między nimi. Konsultację lekarską zalecamy wszystkim osobom, które mają wątpliwości co do tego, jak dane zajęcia mogą wpłynąć na stan ich zdrowia. Firma Sedmo nie bierze odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje niezastosowania się do powyższych wskazań. 

    2 komentarze

    • Zosiu, napisz maila z imieniem i nazwiskiem na adres: biuro@sedmo.pl lub zadzwoń: 606-82-77-11. Otrzymasz dwa ćwiczenia do wykonania przed warsztatem oraz nr konta do wpłaty. Zapraszam 🙂

Odpowiedz